Rzeźba Sowa

Rzeźba Sowy — Ta unikatowa i niepowtarzalna figura jest współczesnym projektem autorskim. Polecamy jako gustowny i elegancki prezent dla absolwenta szkoły wyższej, profesora, wykładowcy. Doskonała także do dekoracji wnętrza. Wys. 36 cm. Rzeźba wykonana z wysokiej jakości gipsu w kolorze białym lub czerwonym, sygnowana, atrakcyjna cena tylko 99 zł KUP TERAZ

 

 

 

 

 

Sowa w feng shui

Zgodnie z filozofią feng shui ptak ten jest uznawany za symbol mądrości, za umiejętność ochrony bogactwa rodziny i pomnażania jej. Mądrość sowy polega na tym, że jest ona w stanie ostrzegać ludzi przed niechcianymi wydatkami.

Ciekawostka:

Sowie pióro to amulet, który przydaje się podczas egzaminów lub klasówek, dlatego warto go poszukać podczas leśnych spacerów. Sowy, jako zwierzęta nocne, związane są z błyskawicami. W Polsce uważano, że sowy chronią dom przed piorunami. Podobny pogląd znajdziemy w Azji! W Chinach w tym właśnie celu figurki sów ustawia się w czterech rogach domu. Sowa wymaga ciągłej uwagi, tylko wtedy da swojemu domowi i jego mieszkańcom pozytywną energię. Dobrym obszarem dla niej będzie ta część mieszkania, w której poznawana jest wiedza. Rzeźba sowy, umieszczona na biurku, Gdy uczysz się lub studiujesz, przypomni co o ważnych zadaniach  a w pokoju dziecięcym  pomoże dzieciom uczyć się ekonomii. Kolejnym ze znaczeń, jakie ludzie przypisują rzeźbie sowy, jest przyciągnięcie pieniędzy do domu. Uważa się, że sowa powinna być umieszczona tam, gdzie przechowywane są pieniądze, aby były racjonalnie wydatkowane, a dobrobyt zawsze przekraczał wydatki.